about us

به نام او و به یاد او

معرفی مختصر ما

در سال 1326 در خیابان ناصریه تهران(ناصرخسرو) در یک ساختمان دو طبقه مسکونی و در دو اتاق با زیر بنای حدود 70 متر شرکت داروسازی و آرایشی بهداشتی "مدیکال کلر" حیات یافت.

مرحوم دکتر جلال بدخشان از فارغ التحصیلان نخستین دوره های دانشکده داروسازی دانشگاه تهران که دوره های تخصصی داروسازی صنعتی و آرایشی را در کشورهای فرانسه و انگلیس به پایان رسانده بود ، پایه گذار این مجموعه کوچک تولیدی می باشند. در دهه 50 شرکت مدیکال کلر به خیابان ونک انتقال یافت وپس از انقلاب اسلامی با تغییر نام از مدیکال کلر به عطرآگین تلاش خود را با توان علمی و نیروی جوانتری در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی بهداشتی تخصصی به کار گرفت.در سال 1326 این لابراتوار در جاده مخصوص کرج در منطقه گرمدره کار خود را آغاز کرد وبا موقعیت ویژه ای که در بین متخصصان و صاحب نظران ایرانی یافت ناگزیر با اجرای طرح توسعه،واحد تولیدی خود را به هشتگرد منتقل کرد.

امروز کمترخانواده ایرانی است که با محصولات تولیدی شرکت عطرآگین آشنایی نداشته باشد .انواع کرم ها ، ژل مو و عطرهای عطرآگین و شامپوهای تخصصی موبان مورد اعتماد جامعه پزشکی خاصه متخصصان محترم پوست و مو می باشد. اکنون شرکت عطرآگین با در اختیار داشتن یک مرکز تحقیقات مجهز به آخرین امکانات آزمایشگاهی و نیز گروه مشاوران پوست ،مو و زیبایی، غنای علمی صنایع آرایشی -بهداشتی ایران به حساب می رود.اعتقاد ما بر این است که خواهیم توانست با حضور در بازارهای گسترده جهانی و ارائه تمامی امکاناتی که در این سرزمین پهناور و به لطف الهی به امانت گذاشته شده است،تولید را در این بخش از صنعت به جایی برسانیم که در پیشرفته ترین کشورهای جهان با اعتماد به کیفیت و ویژگی های محصولات تولید شده در ایران با اقبال عمومی روبرو شده و سرافرازی و افتخار را نصیب متخصصان و پژوهشگران ایرانی نمایید.

لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکتر کامکار و عطرآگین با بیش از هفتاد سال تجربه در صنعت آرایشی و بهداشتی از پیشگامان این علم در ایران به شمار می آید.

کیفیت بالای محصولات ، رفع نیاز و دغدغه های مصرف کننده ، احترام به مشتریان و همگامی با آخرین تکنولوژی روز دنیا همواره از اهم اولویت های موسسین این مرکز تحقیقاتی به حساب می آید. جناب آقای دکتر محمد مهدی کامکار ریاست محترم هیئت مدیره این شرکت ، از جمله بنیانگذاران انجمن آرایشی و بهداشتی ایران ، فارغ التحصیل سال 1354 از دانشکده داروسازی دانشگاه تهران و بنیانگذار کنگره های علمی ایران از پیشکسوتان این صنعت بوده و در بین بزرگان و اساتید این فن ، از جایگاه علمی خاص برخوردار می باشد. نام های تجاری عطرآگین ، موبان ، تیلا ، رنه ، ویشکا، و لافارر حاصل تلاش بی وقفه و شبانه روز این استاد فرهیخته می باشد.محصولات این شرکت نه تنها در ایران بلکه در کشورهای آسیای میانه ، عراق ، افغانستان ، هند ، پاکستان ، کشورهای حاشیه خلیج فارس ، آفریقا و اروپای شرقی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است . واحد تحقیق و توسعه این شرکت هم پا ، با دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر در سطح بین الملل همکاری گسترده ای را با اساتید و متخصصان این رشته دارد و همواره بر این تلاش است تا نام ایران و ایرانی را بر فراز قله های افتخار استوار دارد .

مدیران ما

دکتر جلال بدخشان موسس و بنیانگذار
دکتر محمد محمدیمدیر فروش
دکتر اسفندیارمدیر داخلی
دکتر احتشام محتشممدیر عامل

تست اصالت کالا

برای تست اصالت کالای خریداری شده و شرکت در قرعه کشی ما کد درج شده در محصول را وارد کرده و روی دکمه ارسال کلیک کنید

 
 
 
   


 

محصولات برگزیده

photo_2015-10-06_18-06-16 photo_2015-10-06_18-06-24 photo_2015-10-06_18-06-31 photo_2015-10-06_18-06-43 photo_2015-10-06_18-06-45 photo_2015-10-06_18-06-51